تعمیرگاه تویوتا

تعمیرگاه کمری
تعمیرگاه تویوتا اف جی کروز
تعمیرگاه راوفور
تعمیرگاه تویوتا لند کروزر
لندکروز و پرادو
تعمیرگاه تویوتا پرادو

تعمیرگاه تخصصی تویوتا تهران مونیخ

تعمیرگاه تخصصی تویوتا تهران مونیخ خدمات مکانیک تویوتا را با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد. برند خوش نام در تعمیرات موتور و گیربکس اتوماتیک و سیستم تعلیق ( جلوبندی و عقب بندی ) شما عزیزان می توانید با تحقیق درباره این مرکز درباره انتخاب تعمیرگاه مناسب خودروی خود اقدام فرمایید. موتور و گیربکس و سیستم تعلیق خودرو از حساس ترین و تخصصی ترین بخش های هر ماشین محسوب می شود و تعمیرات این بخش نیز به همان نسبت حساس می باشد. این مرکز با بهره گیری از تکنیک های دقیق و به روز خودروسازی تویوتا ژاپن ، استفاده از تجهیزات تخصصی و تجربیات بیش از یک دهه کار بر روی تویوتا و هیوندای ، کیفیتی متفاوت از تعمیرات را به شما هدیه می دهد.

 

 

تعمیر اساسی انواع موتور خودرو

 

 

با حداکثر کیفیت مثل روز اول

 

 

هزینه های به صرفه و اقتصادی

 

 

واردات قطعات صد در صد اصلی

 

ظرافت و دقت در تعمیر موتور با تهران مونیخ

 

 

تعمیر اساسی موتور خودروهای تویوتا

مهمترین بخش خدمات تعمیرگاه تهران مونیخ مربوط به تعمیرات اساسی موتور خودرو می باشد. موتور خودرو به عنوان قلب تپنده خودرو ، حساس ترین و پر هزینه ترین و ظریف ترین بخش هر خودرو است و در زمانی که دچار ایرادات جدی شود نیاز به تعمیرات اساسی دارد. تعمیر اساسی موتور خودروهای هیوندای کیا و تویوتا لکسوس از پیچیدگی هایی تشکیل شده که باعث می شود تعمیرات موتور شرطی شود به عبارت ساده تر در صورت عدم رعایت نکات فنی و ظریف کاری های مستتر در این موتور ها، تعمیر آنها ناپایدار شود و مشکلات ثانویه و یا خرابی های دوباره ایجاد شود. تعمیرگاه تهران مونیخ با سالها تجربه و بهره مندی از تکنیک های خاص موتور های تویوتا لکسوس و هیوندای کیا ، موتور را با بهترین کیفیت و بدون هیچ مشکلی برای شما تعمیر خواهد نمود. شما می توانید با تحقیق در این مورد در شبکه های اجتماعی و مشتریان ما ، میزان رضایت حداکثری آنها را شاهد باشید.

 

تعمیرگاه تویوتا تهران مونیخ ، بهترین تعمیرگاه تخصصی تویوتا در تهران همراه با خدمات برتر تعمیرات موتور تویوتا | تعمیر گیربکس اتوماتیک تویوتا | تعمیر جلوبندی تویوتا و خدمات برق تخصصی

به دنبال بهترین تعمیرگاه تویوتا تهران هستید؟

چرا ما بهترین تعمیرگاه تویوتا در تهران هستیم؟

با هم نگاهی به ویژگی های کیفی این مرکز خواهیم داشت:

5000 متر فضای تعمیرگاهی مجهز با دسترسی بسیار راحت واقع در بلوار مرزداران. استفاده از کادری مجرب و فنی. پوشش کامل خدمات خودرو از قبیل تعمیرگاه و باطری سازی و لاستیک و کارواش و سرامیک و صافکاری و … هر آنچه که خودروی شما نیاز دارد. به همراه مدیریت دلسوز و منصفانه تنها هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است و به این هدف افتخار می کنیم.

مهم ترین ویژگی های تعمیرگاه تویوتا تهران مونیخ

بهترین تعمیرگاه تویوتا از نظر مشتریان چه خصوصیاتی دارد؟

  • این مرکز با تهیه لوازم اصلی و جنیون پارت ، مهمترین نگرانی شما عزیزان را مرتفع می سازد. در آشفته بازار کنونی و حساسیت خودروهای وارداتی به کیفیت قطعات، بی شک این امر یکی از مهمترین اقدامات برای یک تعمیر موفق خواهد بود.
  • تسلط به عیوب هر خودرو ویژگی مهم دیگر این تعمیرگاه است ، ما با 13 سال سابقه تخصصی و تحصیلات آکادمیک ، بر روی تعمیر خودروی هیوندای و تویوتا شما مسلط هستیم و خودروی شما به صورت قربانی در تعمیرگاه نخواهد بود.
  • ضمانت خدمات باعث می شود تعمیرگاه نسبت به تعمیرات انجام گرفته پاسخگو باشد و شما نگرانی بابت کیفیت کار نخواهید داشت.
  • حداقل هزینه تعمیرات در این اوضاع اقتصادی باعث رضایت مشتری می شود. اما باید در نظر داشته باشید کم کردن هزینه ها از عهده هر کسی بر نمی آید چرا که سبب بی کیفیت شدن و خرابی دوباره خودرو می شود لذا ما تمام تلاش خودرا در به حداقل رساندن هزینه ها و حفظ کیفیت کار می کنیم.

تعمیرگاه منصف تویوتا در تهران

تعمیرگاه منصف تویوتا باید ویژگی های زیادی داشته باشد. زمانی یک تعمیرگاه منصف می شود که هزینه های شما را کنترل کند، خودروی شما را بشناسد و هزینه های اضافی ایجاد نکند، در برخورد با شما صادق باشد و در نهایت خاطره خوبی از خود در ذهن شما ایجاد کند. پس اگر دنبال این نکات هستید با ما تماس بگیرید.

مکانیک ماهر تویوتا در تهران

مکانیک ماهر تویوتا یا تعمیرکار ماهر تویوتا به کسی گفته می شود که بر روی تعمیرات و عیوب خودروی تویوتا شما مسلط باشد. این تسلط در اثر تجربه و دانش تخصصی پدید می آید. شما با تحقیق در مورد سوابق هر تعمیرکار می توانید به این نتیجه گیری مهم برسید. 

خودروهای امروزی بسیار پیچیده بوده و نکات ظریف بسیاری دارند که تسلط به تمامی این نکات کار سختی است. اما اگر به مکانیک مسلط مراجعه نمایید تجربه خوبی از تعمیرات خودروی خود خواهید داشت.

مکانیک تویوتا ، برای یافتن بهترین مکانیک تویوتا با شرح برخی از خدمات مکانیکی تویوتا همراه شما هستیم

تعمیر موتور تویوتا

 

تعمیرات تخصصی موتور های تویوتا یکی از مهمترین بخش های تعمیرگاه تویوتا تهران مونیخ بشمار می رود. اعتماد شما عزیزان و تسلط تیم فنی ما بر روی تعمیر موتور باعث گردیده یکی از متراکم ترین بخش های تعمیراتی  ما بخش تعمیر موتور باشد. عزیزان تعمیر نمودن انواع موتور خودروهای تویوتا نیاز به تجربه و دانش تخصصی دارد که در کمتر تعمیرگاهی می توان یافت. چنانچه موتور خودروی تویوتا شما مشکلی دارد پیشنهاد میکنیم حتما با ما در تماس باشید.

 

تعمیرات اساسی موتور تویوتا

باز و بست کامل موتور با تجهیزات پیشرفته تعمیرگاهی و عیب یابی و کنترل تمامی قطعات مهم موتور از قبیل میلنگ سیلندر شاتون ها پیستون ها سر سیلندر و …

رفع تمامی صداهای اضافه تویوتا

رفع تمامی عیوبی که باعث ایجاد صداهای اضافی در زمان کارکرد موتور خودروهای تویوتا می شود.

تعمیرات کنترلر موتور تویوتا

بررسی دقیق عملکرد قطعات کنترلر موتور ، تست سنسور های موتور با دیاگ تخصصی ، بررسی عملکرد انژکتور ها و کویل ها ، رفع تمامی عیوب عامل بد کار کردن موتور و…

سرویس سیستم خنک کاری موتور

سیستم خنک کاری موتور تویوتا یکی از حیاتی ترین بخش های موتور می باشد و وجود هر گونه ایراد در این سیستم عامل سوختن 80 درصد از موتور های خودروهای تویوتا می باشد.

تمام قطعات درون کاپوت تویوتا

هر نوع قطعه ای که درون کاپوت تویوتا قرار دارد و دچار عیبی شده است ما آنرا برای شما تعمیر خواهیم کرد کافی است یک وقت از تعمیرگاه تویوتا تهران مونیخ بگیرید.

سرویس تنظیم موتور تویوتا

تعویض شمع ها و باز و بست و سرویس و شستوشوی انژکتور ها سرویس و شستشوی دریچه گاز ، سرویس مپ و تعویض صافی بنزین. این سرویس هر 40000 کیلومتر الزامی است

تعمیر گیربکس اتوماتیک تویوتا

در زمینه تعمیرات گیربکس اتوماتیک خودروهای تویوتا شما عزیزان باید در جریان باشید که در حال حاضر در ایران گیربکس های اتوماتیک تویوتا به دو روش تعمیر می شود. روش اول که ساده بوده و نیاز به تجهیزات و دانش و تجربه خاصی ندارد ، تعمیرکار تویوتا اقدام به تهیه گیربکس های اتوماتیک به صورت استوک می نماید و چنانچه گیربکس تویوتا شما دچار عیب خاصی شود گیربکس از روی خودروی شما باز شده و گیربکس استوک موجود به جای آن نصب می شود. روش دوم که شناسایی عامل بد کار کردن گیربکس و تعمیر این قسمت است نیاز به تجهیزات و فن تعمیرات گیربکس دارد این روش در بین تعمیرکاران کمتر استفاده شده چرا که زمان بیشتری نیاز دارد و بالا پایین کردن گیربکس در آن بیشتر است. حس روش دوم بر این است که گیربکس شما نوسازی میشود و از لوازم استوک در آن استفاده نمی شود.

تعمیرات اساسی گیربکس تویوتا

باز و بست کامل گیربکس با تجهیزات پیشرفته تعمیرگاهی و عیب یابی و کنترل تمامی قطعات مهم گیربکس از قبیل اویل پمپ توربین مجموعه دنده ها و کلاچ ها و…

تست گیربکس با سیمولاتور تویوتا

تست کامل گیربکس اتوماتیک تویوتا همراه با بررسی حالت های مخفی ایرادی، در این روش تمامی شرایط گیربکس در جاده بر روی دستگاه پیاده سازی می شود.

تعمیر و سرویس ساعت تویوتا

تست کامل ساعت و عیب یابی مدارات برقی و سلونویید ها ، روانکاری پیستون های ساعت ، رفع عیوب شایع ساعت گیربکس از قبیل حالت لیمپ هوم و تاخیر تقدم تعویض دنده ها و…

تعمیرات تورک کانورتور

تست کامل توربین یا تورک کانورتور، رفع عیوب شایع توربین از بابت افت کشش و حرکت درجای خودرو و لرزش در دنده عقب، تعمیر کامل توربین با تراشکاری های پیشرفته

تست هیدرولیکی گیربکس

بررسی فشار هیدرولیک گیربکس در کانال های مختلف و مسیر های مهم هیدرولیکی با دستگاه های تخصصی و عیب یابی گیربکس در این سیستم و رفع ضربه های ناشی از این سیستم در هنگام تعویض دنده

تعویض روغن و صافی تویوتا

تعویض روغن گیربکس با دستگاه دیالیز گیربکس اتوماتیک با روغن های جنیون خودروسازی هیوندای، تعویض صافی گیربکس (با هر بار تعویض روغن گیربکس باید صافی نیز تعویض شود).

تعمیر جلوبندی تویوتا

رفع لاستیک سایی

در خودروهای تویوتا این ایراد شایع نیست و کمتر شاهد لاستیک سایی در خودروهای تویوتا هستیم اما به جهت خدمات ارائه شده در لیست قرار گرفته است.

باز و بست کامل جلوبندی

تست کامل قطعات جلوبندی به روش باز و بست کامل قطعات این حسن را برای شما دارد که دوام تعمیر جلوبندی برای خودروی تویوتا شما مدت دار بوده و تک تک قطعات با نیمه عمر کم شناسایی خواهند شد.

بازدید چهار چرخ

بازدید کامل سیستم تعلیق خودرو یعنی جلوبندی و عقب بندی قبل از سفر و پیمودن مسافت طولانی الزامی است لذا قبل از سفر به صورت رایگان این سیستم ها را توسط کارشناسان ما چکاپ فرمایید.