تعمیر جلوبندی

جلوبندی ساز ماهر خودروهای وارداتی در تعمیرگاه تخصصی تهران مونیخ| تعمیر جلوبندی هیوندای | تعمیر جلوبندی کیا |تعمیر جلوبندی تویوتا | تعمیر جلوبندی لکسوس و سایر خودروهای وارداتی

عیب یابی تخصصی

سیستم تعلیق خودروهای وارداتی دارای قطعات مختلفی بوده که با کمک مفصل های بوش و سیبک به یکدیگر متصل شده اند. مهندسی طراحی بی نظیر این سیستم باعث شده عیوب ایجاد شده در جلوبندی و عقب بندی این خودروها نیز خاص باشد. تمام قطعات در این مرکز عیب یابی می شوند.

اورهال کامل جلوبندی

این روش بهترین کار برای تعمیرات جلوبندی و عقب بندی انواع خودرو است. خودروهایی که چند سال در خیابان های ایران تردد داشته اند سیستم تعلیق آنها تحت تنش های بسیاری قرار گرفته و قطعات جلوبندی و عقب بندی آنها نیاز به باز و بست و سرویس کاری دارند.

فروش قطعات اورجینال

بی شک مهمترین عامل برای سالم ماندن سیستم جلوبندی و عقب بندی ، استفاده از قطعات اورجینال و اصلی است. فروش قطعات اورجینال در این مرکز به این جهت است که در آشفته بازار کنونی امکان تهیه قطعات اصلی توسط مشتریان تقریبا غیر ممکن بوده و سر آنها به روش های مختلف کلاه می رود.

تنظیم زوایای چرخ

خوروهای وارداتی در سیستم جلوبندی و عقب بندی این قابلیت دارند که تمامی زوایای مهم تعلیق از قبیل زاویه کمبر و کستر و توء ، قابلیت تنظیم داشته و این تنظیمات بعد از مدتی از تنظیم خارج می شود ، نتیجه این به هم ریختگی تنظیمات ، انواع لاستیک سایی، کشیدگی فرمان، و ناپایداری خودرو خواهد بود.

تعمیر تعلیق برقی

جلوبندی و تعلیق بسیاری از خودروهای امروزی به صورت الکترونیکی طراحی شده مانند KDSS پرادو و کنتیننتال جنسیس و پورشه و بنز و …، این مرکز تمامی عیوب ناشی از ایراد در این سیستم ها را شناسایی و تعمیر می نماید. رفع مشکلات تنظیم ارتفاع و کجی در خودروهای بالنی.

چکاپ کامل و بازدید چهار چرخ

با توجه به میزان اهمیت و حساسیت سیستم جلوبندی خودرو ، حتما قبل از سفر و خوصصا سفر در جاده های کوهستانی ، خودروی خود را به مرکز منتقل نموده و چکاپ و بازدید کاملی را از سیستم تعلیق خودروی خود به صورت کاملا رایگان انجام دهید. چکاپ کامل خودرو برای مشتریان این مرکز رایگان است.

جلوبندی ساز هیوندای

تعمیر جلوبندی کیا توسط جلوبندی ساز ماهر کیا

به دنبال جلوبندی ساز ماهر کیا هستید؟ مرکز تهران مونیخ با تکیه بر توان تجربی و علمی کادر تعمیراتی خود ، تمام عیوب مربوط به سیستم تعلیق خودروی هیوندای شما شناسایی و بر طرف خواهد نمود لذا با خیالی آسوده بعد از تعمیرات به سفر با خودروی هیوندای خود بپردازید.

 

جلوبندی ساز تویوتا

تعمیر جلوبندی تویوتا توسط جلوبندی ساز ماهر تویوتا

به دنبال جلوبندی ساز ماهر تویوتا هستید؟ این مرکز با تکیه بر توان تجربی و علمی کادر تعمیراتی خود ، تمام عیوب مربوط به سیستم تعلیق خودروی تویوتا شما شناسایی و بر طرف خواهد نمود لذا با خیالی آسوده بعد از تعمیرات به سفر با خودروی تویوتا خود بپردازید.

 
 

جلوبندی ساز لکسوس

تعمیر جلوبندی لکسوس توسط جلوبندی ساز ماهر لکسوس

به دنبال جلوبندی ساز ماهر لکسوس هستید؟ این مرکز با تکیه بر توان تجربی و علمی کادر تعمیراتی خود ، تمام عیوب مربوط به سیستم تعلیق خودروی لکسوس شما شناسایی و بر طرف خواهد نمود لذا با خیالی آسوده بعد از تعمیرات به سفر با خودروی لکسوس خود بپردازید.