تعمیر جلوبندی تویوتا ، جلوبندی سازی تویوتا

تعمیر جلوبندی تویوتا ، جلوبندی سازی تویوتا در تعمیرگاه تخصصی تهران مونیخ. ارائه خدمات تعمیر و عیب یابی تخصصی جلوبندی و سیستم تعلیق خودروهای تویوتا

عیب یابی تخصصی تویوتا

سیستم تعلیق خودروهای وارداتی دارای قطعات مختلفی بوده که با کمک مفصل های بوش و سیبک به یکدیگر متصل شده اند. مهندسی طراحی بی نظیر این سیستم باعث شده عیوب ایجاد شده در جلوبندی و عقب بندی این خودروها نیز خاص باشد. تمام قطعات در این مرکز عیب یابی می شوند.

اورهال کامل جلوبندی تویوتا

این روش بهترین کار برای تعمیرات جلوبندی و عقب بندی تویوتا است. خودروهایی که چند سال در خیابان های ایران تردد داشته اند سیستم تعلیق آنها تحت تنش های بسیاری قرار گرفته و قطعات جلوبندی و عقب بندی آنها نیاز به باز و بست و سرویس کاری دارند.

فروش قطعات اورجینال تویوتا

بی شک مهمترین عامل برای سالم ماندن سیستم جلوبندی و عقب بندی ، استفاده از قطعات اورجینال و اصلی است. فروش قطعات اورجینال در این مرکز به این جهت است که در آشفته بازار کنونی امکان تهیه قطعات اصلی توسط مشتریان تقریبا غیر ممکن بوده و سر آنها به روش های مختلف کلاه می رود.

تنظیم زوایای چرخ

خوروهای تویوتا در سیستم جلوبندی و عقب بندی این قابلیت دارند که تمامی زوایای مهم تعلیق از قبیل زاویه کمبر و کستر و توء ، قابلیت تنظیم داشته و این تنظیمات بعد از مدتی از تنظیم خارج می شود ، نتیجه این به هم ریختگی تنظیمات ، انواع لاستیک سایی، کشیدگی فرمان، و ناپایداری خودرو خواهد بود.

تعمیر تعلیق برقی

جلوبندی و تعلیق بسیاری از خودروهای امروزی به صورت الکترونیکی طراحی شده مانند KDSS پرادو و کنتیننتال جنسیس و پورشه و بنز و هیوندای و …، این مرکز تمامی عیوب ناشی از ایراد در این سیستم ها را شناسایی و تعمیر می نماید. رفع مشکلات تنظیم ارتفاع و کجی در خودروهای بالنی.

چکاپ کامل و بازدید چهار چرخ

با توجه به میزان اهمیت و حساسیت سیستم جلوبندی خودرو ، حتما قبل از سفر و خوصصا سفر در جاده های کوهستانی ، خودروی خود را به مرکز منتقل نموده و چکاپ و بازدید کاملی را از سیستم تعلیق خودروی خود به صورت کاملا رایگان انجام دهید. چکاپ کامل خودرو برای مشتریان این مرکز رایگان است.

تعمیر جلوبندی تویوتا، به دنبال بهترین جلوبندی ساز تویوتا هستید ؟

 

تعمیرگاه تخصصی تهران مونیخ خدمات تعمیر جلوبندی تویوتا را به شما عزیزان ارائه می دهد. این مرکز با استفاده از کادر ماهر جلوبندی ساز تویوتا ، این خدمات را با بهترین کیفیت برای شما عزیزان انجام می دهد.